Author: A***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it so much! it looks amazing! super cheap and good quality!😍😍😍😍 I'm extremely satisfied
Color: Multicolor | 3 photo(s)
Price: £13.00
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 345 g |
| Length | 81 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2301312188983873 |
Author: A***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it so much! it looks amazing! super cheap and good quality!😍😍😍😍 I'm extremely satisfied
Color: Multicolor | 3 photo(s)